גם סרטים

יואב רועה ואורית זמיר

גם סרטים הוא בית הפקה של סרטי קולנוע וטלוויזיה עלילתיים ודוקומנטריים שהוקם ב- 2008. מקימי החברה ומנהליה, יואב רועה ואורית זמיר, בוגרי בית הספר לקולנוע וטלוויזיה ע"ש סם שפיגל בירושלים, עוסקים בעשיית סרטים מאז סיום הלימודים. החברה שואפת לשתף פעולה עם יוצרים מבטיחים ומבקשת לשמש בית ליצירות רעננות, ממגוון ז'אנרים קולות וסיפורים. לחברה ניסיון רב בהפקת תכנים מסוגים שונים, ואתגרים מגוונים. בין השאר הפיקה סרטים שדרשו שחזורים היסטוריים ואפקטים מורכבים. לאחרונה הפיקו יואב ואורית חמישה סרטים עבור תערוכת הקבע החדשה של מוזיאון בית התפוצות. הם גם יצרו יחדיו את THE CELL, ממשק עלילתי אינטראקטיבי למדיה החדשה שזכה בפרס ראשון של דויטשה טלקום לחדשנות במדיה. החברה הפיקה סרטים בתמיכת כל הקרנות הציבוריות לקולנוע בארץ, ויזמה קופרודוקציות עם חברות הפקה ממדינות שונות ביניהן: צרפת, אוסטריה, גרמניה, בלגיה, קנדה, פולין ועוד. יואב ואורית הפיקו סרטים וסדרות עבור כל גופי השידור בארץ ובשיתוף גופי שידור וקרנות מחו"ל. יואב רועה, מנהל החברה, הוא בוגר לימודי ניהול מוסדות תרבות ואמנות של הפקולטה למנהל עסקים באוניברסיטת ת"א, ולימודי אוצרות של הטכניון. הוא גם חבר בEAVE- ארגון שמאגד מפיקי קולנוע מהעולם וחבר באקדמיה האירופאית לקולנוע, ה-EFA.

פרוייקטים נבחרים

● אסיה / רותי פרי-בר. סרט קולנוע עלילתי. זוכה 9 פרסי אופיר כולל הסרט הטוב ביותר. זוכה פסטיבל טרייבקה בפרס נורה אפרון לבימוי, פרס הצילום הטוב ביותר ופרס שחקנית המשנה הטובה ביותר.

● שיעור מולדת / סדרה דוקומנטרית [6 פרקים] מאת ענת זלצר ומודי בר-און.זוכה פרס הבימוי של האקדמיה הישראלית לקולנוע 2020, שודר בערוץ 8.

● תיק נעדר / דרור משעני, עודד דוידוף, ארז קו-אל, נעם קפלן. סדרת דרמה. שודר ב'קשת' וב'כאן'.

● האברך מהחיזבאללה/ איתמר חן. סרט דוקומנטרי. הוקרן בבכורה בדוק- אביב בתחרות הרשמית.

● העדות / עמיחי גרינברג. סרט קולנוע עלילתי קו-פרודוקציה עם אוסטריה. פסטיבל ונציה – התחרות הרשמית, פסטיבל חיפה – זוכה פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר, פסטיבל בייג'ין – זוכה פרס התסריט הטוב ביותר.

● עוד סיפור אחד ודי / ענת זלצר ומודי בר-און. סדרה דוקומנטרית. הוקרן בבכורה בפסטיבל דוק -אביב.

● מנפאוור / נעם קפלן. סרט קולנוע עלילתי. HOT. קופרודוקציה עם צרפת. זוכה פרס המבקרים 'פדאורה' בפסטיבל חיפה.

● אורחים לרגע / מאיה קניג. סרט קולנוע עלילתי. הוקרן בפסטיבל ברלין, בוסן, ופאלם ספרינגס, זכה בפרס השחקן (גור בנטביץ׳) בפסטיבל ירושלים. הסרט היה מועמד ל-7 פרסי אופיר, כולל הסרט הטוב ביותר.

● המקוללים / חגי לוי ("בטיפול"). סדרה דוקומנטרית. הופק בשיתוף עם לירן עצמור ושלג הפקות.

● המעבדה / יותם פלדמן. סרט דוקומנטרי. קופרודוקציה עם צרפת ובלגיה בשיתוף עם RTBF ו-TV France. הוקרן בבכורה בישראל בפסטיבל דוק-אביב וזכה בפרס התחקיר. הסרט השתתף בתחרות הרשמית של פסטיבל Reel du Vision היוקרתי.

● שיחת חוץ / עמיקם גולדמן. סרט דוקומנטרי. הוקרן בבכורה בפסטיבל דוק-אביב וזכה בפרס הצילום.

יצירת קשר

טלפון: 03-6205194

שתפו כרטיסיית חבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הצטרפו לאיגוד המפיקים

והשפיעו על עתיד הקולנוע והטלוויזיה בישראל.