האולפנים המאוחדים בע"מ

אולפני הרצליה (האולפנים המאוחדים בע"מ), מקבוצת תיא תקשורת, הם בית ההפקה הגדול בישראל ואחד ממפתחי וספקי התוכן המובילים בשוק המקומי. עם יותר מ-1,000 שעות הפקה בשנים האחרונות, ספריה עשירה של יותר מ-10,000 שעות תוכן ו-150 עובדים ונותני שירותים מנוסים, אחד היתרונות המרכזיים של האולפנים הוא ביכולת לספק מוצר טלוויזיוני מוגמר על כל שלבי ביצועו, החל משלב הפיתוח וההפקה, דרך הצילום, הפוסט פרודקשן ועד לשלב השידור, הכל תחת קורת גג אחת. אולפני הרצליה הם בית היוצר לתכנים איכותיים ומצליחים במגוון רחב של ז'אנרים: בידור, דרמה, לייט נייט, שעשועונים, אקטואליה, תוכניות ילדים ועוד.
מחלקת התוכן של האולפנים היא אחד מגופי התוכן המשמעותיים בישראל ועמדה בשנים האחרונות במרכז העשייה הטלוויזיונית עם מוצרים אהובים ומצליחים כמו: השעשועון "כלוב הזהב", הדרמה "תמרות עשן", השעשועון "נראה אותך", ותכנית השידוכים "מחפשים אהבה", שנמכרו להפקה בחו"ל; סדרות דרמה וקומדיה מצליחות כמו, "הכל דבש", "פולישוק", "לאהוב את אנה", "נשות הטייסים", "אולי הפעם", "ראש גדול", "תאגד", ג'ודה", "מתיר עגונות", "עקרון ההחלפה", "אוטונומיות", "זגורי", "לה פמיליה". כמו כן, האולפנים עיבדו בהצלחה לשוק המקומי את הסדרה "בנות הזהב", ותכנית האירוח "חדר 101".

אמצעיים טכניים


לרשות לקוחותינו עומדת ניידת שידור HD אולפנים (8) עם 6 חדרי קונטרול דיגיטליים ומאובזרים, המספקים מענה למגוון רחב של צרכי הפקה. האולפנים משמשים בית לכמה מן ההפקות המצליחות ביותר בטלוויזיה הישראלית, כדוגמת: הכוכב הבא, רוקדים עם כוכבים, ארץ נהדרת, מי רוצה להיות מיליונר, לרדת בגדול ועוד. שירותי פוסט פרודקשן אולפני הרצליה הם בית ההפקה הגדול והמתקדם בישראל, המציע 36 מחשבי עריכה מתקדמים, חדרי סאונד חדישים, צוות טכני מהשורה הראשונה, ניסיון הפקתי עשיר ומגוון שירותים שנועדו להפיק את האיכות הגבוהה ביותר מהפקות מוקלטות וחיות.

פרוייקטים נבחרים

מתיר עגונות, ג'ודה, אוטונומיות, לעבור את הלילה, עקרון ההחלפה, אטלנטיקה, תאגד, זגורי אימפריה, לה פמיליה, דאנסטורי, ראש גדול, כלוב הזהב, צא מזה, תראו מי שואל.

יצירת קשר

טלפון: 099595100

שתפו כרטיסיית חבר

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

הצטרפו לאיגוד המפיקים

והשפיעו על עתיד הקולנוע והטלוויזיה בישראל.